Hekimlerimiz

h1 Sinem Çakır Onur Çakır

Dr. Dt. Sinem Savran Çakır

Protez Uzmanı

1983 yılında Isparta’da doğan hekimimiz, 2006 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden diş hekimi olarak, 2011 yılında ise ‘Zirkonyum dioksit alt yapı üzerine uygulanan farklı yüzey işlemlerinin ve tekrarlanan fırınlamanın üst yapı porseleninin bağlanma dayanımına etkisinin in-vitro olarak incelenmesi’ konulu doktora tezini vererek Protetik Diş Tedavisi Ana Bilim Dalı’ndan protez uzmanı olarak mezun olmuştur. Estetik diş hekimliği, implant üstü protezler, zirkonyum protezler, porselen dolgular, laminate veneer, çene eklemi tedavisi, beyazlatma mesleki ilgi alanlarıdır.

2011 yılından beri diş hekimi kayınpederi Özcan Çakır ve çene cerrahisi uzmanı eşi Onur Çakır ile Özel Yalova Diş Sağlığı Polikliniği’nde mesleğini sürdürmektedir.

Dr. Dt. Sinem Savran Çakır evli ve bir çocuk annesidir.

×

Dr. Dt. Onur Çakır

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Uzmanı

1981 yılında Yalova’da doğan hekimimiz, 2005 yılında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden diş hekimi olarak, 2011 yılında ise ‘Tam ve kısmi dişsiz hastalarda geleneksel protezler ve implant destekli protezlerin ağız sağlığı yaşam kalitesine ve genel sağlık yaşam kalitesine olan etkileri’ konulu doktora tezini vererek Ağız Diş Çene Hastalıkları ve Cerrahisi Ana Bilim Dalı’ndan çene cerrahisi uzmanı olarak mezun olmuştur. İmplant, gömük dişler, kist tedavisi, endodontik cerrahi, ağız hastalıkları mesleki ilgi alanlarıdır.

2011 yılından beri diş hekimi babası Özcan Çakır ve protez uzmanı eşi Sinem Savran Çakır ile Özel Yalova Diş Sağlığı Polikliniği’nde mesleğini sürdürmektedir.

Dr. Dt. Onur Çakır evli ve bir çocuk babasıdır.

×

Dt. Özcan Çakır

Diş Hekimi

1954 yılında Kırşehir’de doğan hekimimiz, 1976 İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu. 32 sene kendi özel kliniğinde çalışan hekimimiz, 2011 yılından beri çene cerrahı oğlu Onur Çakır ve protez uzmanı gelini Sinem Savran Çakır ile Özel Yalova Diş Sağlığı Polikliniği’nde mesleğini sürdürmektedir.

Uzun yıllardır İstanbul Diş Hekimleri Odası Yalova İl temsilciliği görevini başarıyla sürdürmektedir.

Dt. Özcan Çakır evli ve iki çocuk babasıdır.

×

Yardımcılarımız

per1
Aysu Polat
per2
Gamze Aktaş
Havva Peçe